Kasa fiskalna dla prawnika firmy Elzab

Kasa fiskalna dla prawnika

Kasa fiskalna dla prawnika

Warsztaty motoryzacyjne, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie, lekarze, doradcy podatkowi i prawnicy – te branże czekają od roku 2015 zmiany. Zmiany dotyczyć będą instalacji kas fiskalnych. Owe podmioty muszą obowiązkowo zainstalować kasy fiskalne, a klientom wydawać paragony. To duże zmiany, bo przedsiębiorców czeka nie tylko wybór i zakup odpowiedniego urządzenia, ale również nauka obsługi kasy. Czas goni, warto wcześniej przygotować się do kupna i instalacji kasy. Oto niektóre modele, które proponuje prawnikom firma Elzab.

Na początek pierwsza kasa z panelem dotykowym, Elzab model K10. Nowoczesna, praktyczna kasa fiskalna dla prawnika, który ceni sobie funkcjonalność i ciekawy design. Kasa może poniekąd przypominać tablet, lecz kryje w sobie wiele przydatnych funkcji. Panel dotykowy można obsługiwać nawet w rękawiczkach! Model wyposażony jest w elektroniczną kopię paragonu, która wystarczy na pięć lat pracy. Kasę można zasilać poprzez instalację samochodową, wymiana papieru nie sprawi użytkownikowi trudności, a akumulator pozwoli na komfortową pracę w terenie.

A może kasa fiskalna dla prawnika Elzab Jota E? Ta kasa również wyposażona jest w elektroniczną kopię paragonu, do tego pojemna baza towarowa, czytelny wyświetlacz, obsługa rabatów, możliwość podłączenia terminala kart płatniczych…Brzmi zachęcająco, tym bardziej, że ta kasa wygląda niezwykle estetycznie.

Nieco większa jest kasa Elzab Alfa Max E. To już bardziej zaawansowana kasa fiskalna dla prawnika. Jest większa i cięższa od poprzednich modeli, przy czym jest niezwykle funkcjonalna. Dedykowana dużym i średnim firmom. Duża baza towarowa pozwoli na wprowadzenie wielu nazw. Możemy dowolnie definiować klawisze szybkiej sprzedaży, edytować paragon przed wydrukowaniem, a nawet przyjmować płatności w ośmiu walutach.

Jeśli prowadzimy małą placówkę, a do tego pracujemy w terenie, wybierzmy małą mobilną kasę fiskalną. Jeśli w naszym biznesie dominuje praca stacjonarna, a w dodatku mamy wielu klientów, wybierzmy większą kasę, z dużą bazą towarową i dużym wyświetlaczem.